Zodpovědné hraní

Ještě než začnete hrát či sázet, přečtěte si následující pravidla, která vám pomohou uvědomit si rizika spojená s hraním a zjistit, zda nespadáte do skupiny ohrožené rizikem vzniku závislosti.

Nehrajte pro peníze, ale jen pro zábavu

Nikdy neberte sázení/hraní jako způsob získávání příjmu. Sázení nemůže vyřešit vaše případné finanční problémy. Nedoporučuje se hrát jen kvůli vidině velkého výhry.

Je důležité si uvědomit, že účast na sázkových hrách a automatech za peníze představuje vždy riziko. Při těchto hrách rozhoduje čistá náhoda a pravděpodobnost výhry je nízká.

Neexistují žádné strategie, které by vám zaručily výhru. V delším časovém horizontu je pravděpodobnost zisku ve prospěch hráče malá.

Sázejte pouze peníze, o které si můžete dovolit přijít. Nehrajte o peníze, které potřebujete na důležité životní potřeby (nájem, jídlo, splátky apod.).

Nezadlužujte se kvůli hraní či sázení.

Pokud prohrajete, smiřte se s tím a nikdy se nesnažte vyhrát prohrané peníze zpět. Takovým způsobem se můžete dostat do dluhů a finančních problémů.

Nehrajte pod vlivem vlivem alkoholu, drog, či léků.

Nastavte si limity, kolik peněz jste ochotni maximálně prohrát a jak dlouho budete hrát. Překročení těchto limitů může signalizovat možný problém nebo závislost na hazardních hrách.

Poslouchejte názory svých přátel a rodiny týkající se vašeho sázení. Je důležité mít otevřený dialog a naslouchat jejich obavám.

Pokud si uvědomíte, že vaše sázení překračuje rozumnou míru nebo pokud máte podezření na závislost na hazardních hrách, ukončete sázení a požádejte o odbornou pomoc.

Online test na gamblerství

Vyzkoušejte tento anonymní test na závislost na hazardních hrách, který vám pomůže posoudit, zda se jedná o závažný problém, který by měl být konzultován s odborníkem, či nikoli.

Máte problém? Vyhledejte pomoc

Pokud máte obavy o sebe nebo o své blízké v souvislosti s hazardními hrami, máte možnost anonymně vyhledat odbornou pomoc:

Naberte kurz

web: https://www.nabertekurz.cz/

tel: +420 777 477 877

e-mail: kontakt@nabertekurz.cz

Organizace Naberte kurz se zaměřuje na snižování rizik spojených s hraním hazardních her u samotných hráčů i jejich blízkých.

Jejich poskytované služby jsou zcela zdarma. Společnost klade důraz na bezpečné prostředí, anonymitu a otevřenou komunikaci.

TOP online casina
Vstupní bonus 5000 Kč + 100 FREE SPINŮ ZDARMA (za registraci)
Vstupní bonus 50000 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (za registraci)
Vstupní bonus 25000 Kč
Vstupní bonusy 15000 Kč + 150 FREE SPINŮ ZDARMA (50 za registraci + 100 za vklad min. 500 Kč)
Vstupní bonus 600 Kč + 300 Kč + 50 FREE SPINŮ ZDARMA (za ověření účtu)
Online poker
Vstupní bonus 10000 Kč + 500 Kč ZDARMA bez vkladu
Online loterie
Online loterie bonus 220 Kč ZDARMA za registraci
Online loterie bonus 3000 Kč + 300 KČ ZDARMA za registraci
Online loterie bonus 100 Kč + 300 KČ ZDARMA za registraci
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. | © Copyright 2023 GameDay